7 Nisan 2010 Çarşamba

Filmler, filmler...

Dün akşam aslında ders çalışmaya niyetlenmişken birden sevdicekle kendimizi arka arkaya 2 film izlerken bulduk :) Öğrenci psikolojisi bu olsa gerek :P

Neyse ki tercihlerimiz oldukça isabetli olmuş, ikisinden de büyük keyif aldık. İzlemek isteyenlere tavsiye edilir.


İlki Shutter Island -bizdeki ismiyle Zindan Adası-. Bu filmden çok şey beklemiyordum izlemeye başladığımda ama filmin sonunda "vayyy be" dedirtti bana. Kurgu çok iyi, son ana kadar "Acaba???" dedirtiyor. İzlemeyn varsa en kısa zamanda izlemeli.

Aslında ikinci film tercihimizi bir vampir sever olarak benim yaptığım baskılar nedeniyle Vampir İmparatorluğundan yana kullanacaktık ama teknik nedenler yüzünden başka bir seçim yapmak zorunda kaldık. Film arşivinde bulduğumuz, başrolunde Gerard Butler'ı görünce Butterfly on A Wheel'i izleyelim dedik. İyi ki de demişiz, uğraşsak arka arkaya bu kadar kurgusuyla izleyeni merakta bırakan finalde de şaşırtan iki filmi bulamazdık.

 
 
Bu arada uzun süredir blog temasını değiştirip kendim bir tema yapmak istiyordum ama vakitsizlikten fırsat bulamadım. Eeee ne demişler terzi kendi söküğünü dikemezmiş  :)  Hazır tema kullanmak da canımı sıkmaya başlamıştı. Boş bir anımda en azından şu header ı değiştireyim dedim ve çabucak bişeyler yaptım. İleride belki değiştirir, daha özenli, üzerinde uğraşılmış birşeyler yaparım ama, şimdilik en azından bana özgü bir headır ım oldu. Şu an tema ayarlarını bitirmedim -daha doğrusu başlamadım bile :( - Blogdaki inşaat görünümü için hepinizden özür dilerim ;)

Güzel bir çarşamba geçirin XO

Hiç yorum yok:

Related Posts with Thumbnails