27 Mart 2011 Pazar

Senede bir günnnn ve bitmeyen ergen problemleri

Ben son 5-6 senedir neredeyse hiç hasta olmuyorum. Senede 1 kez desem yeridir.
Geçtiğimiz hafta başında Tahtakale'de yaptığım turun ardından şiddetli öksürük, ateş, sinüslerin dolması ve boğaz ağrısı eşliğinde hayatıma devam etmeye başladım. Düne kadar doktora gitmemek için direndiysem de en sonunda gidip paşa paşa aldım antibiyotiğimi de şu an uzaylı sesiyle de olsa günlük hayatıma dönebildim.

Neyse efendim asıl anlatmak istediğim farklıydı aslında benim. Ergenliğimden beri muzdarip olduğum cilt problemimden yani sivilce-akne ikilisinden bahsedecektim. 28 yaşında olmama rağmen ergenlikten hiç çıkamadım desem yeridir. Zaman zaman hafifleseler de bir şekilde beni 16 yaşında gösterebilecek şekilde ortaya tekrar çıkıyorlar. Bugüne kadar denemediğim marka temizleyici vs. kalmadı. Hatta düğünümden önce cilt doktoruna gidip şu meşhur ilaçtan kullanmışlığım da var. 3 ayın sonunda bıraktım kendilerini çünkü benm gibi cildi yağlı  bir insanın cildini bile çöl kıvamına getirmiş, dudaklarım çorak tarlaya dönmüştü. üstüne bir de karaciğerlede problem yaratma riski olunca ben sivilcelerimle de mutluyum diyerek kendisini mazide bıraktım.

Uzun zamandır ününü duyduğum Dr. Murad ürünlerini denemeye karar verdim. Üstüne bir de Strawberry'de 30 günlük set indirime girince hemen atladım kaptım bir tane. Ama şimdide paketin peşine düştüm. Türkiye'ye geldi, gümrükte bekledi, hah çıktı geliyor derken bu seferde UPİM'de takılı kaldı. Paketime kavuşabilirsem ürünün faydasını görüp görmediğimi de sizinle paylaşacağım.

Şimdilik benden bu kadar, yutmam gereken bir avuç hap var da :((

2 yorum:

Moonish (moonsun) dedi ki...

Merhaba :))

Ozlemisim ben bu renkli dunyayi coook :)) Cok tesekkur ederim guzel yorumun ve destegin icin :))

Murad cok iyidir, ben kullandim ve kesinlikle tavsiye ederim... ama tabii hangi urun olursa olsun bunyeden geliyorsa o sivilceler illaki bir yerlerden cikiveriyor yine de :))

Kocaman opuyorum seni :)

Crafty Engineer dedi ki...

Canımmmm :) Biz de seni özlemiştik, iyi ki döndün :))

İnşallah dediğin gibi iyi gelir de rahatlarım biraz :)

Ben de seni öpüyorum çok XO

Related Posts with Thumbnails